Viesmann Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yukarıda görünen belge devletimizin firmamız personellerine vermiş olduğu doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlara müdahale edebilme yetkisine sahip ve bu cihazlar hakkında bilgi ve eğitim almış personellere verilen resmi evraktır.

Bu evraka sahip olmayan hiçbir birey yanıcı ve yakıcı cihazlara hiçbir şekilde müdahale edemez. Bizi veya herhangi bir firmayı cihazınızdaki problemi gidermesi için servis hizmeti talebi oluşturursanız evinize gelecek personelden bu evrağı veya UGETAM Kimlik kartını size beyan etmesini isteyiniz. Yanıcı cihazlar hakkında devlette kaydı olmayan hiç kimseyi evinize sokmayınız.

MADDİ VE MANEVİ MAĞDURİYET YAŞAMAMANIZ İÇİN 20.YILDIR SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ

Evinizdeki tüm teknik aletler belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu işleri en iyi şekilde o ürünün teknik servisi yapabilir ancak. Serviste aranan en önemli meziyet ise kesinlikle güvenilen bir servis olmasıdır. Teknik servis hizmetlerinin vasıfları arasında hızlı ve doğru çözüm üretmeleri ve kaliteli bir hizmet sunulması en beklenen özelliklerdir.

Tüm bunlar teknik servisimizin sahip olduğu meziyetlerdir. Kombi bakımı konusunda uzman ellere muhtaç olduğunuz hakikatinden hareketle Viessman teknik servis olarak sizlerin hizmetinde olduğumuzu bildiririz. Misyonumuz ve geniş görüşlülüğümüz ile size en güvenilir hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Uzman kadromuzun tecrübesi, Viessman kombi konusunda size teknik servis olarak en doğru zamanda ve en doğru teşhis ile çözümlemelerde bulunmayı hedeflemektedir. Sağlıklı çalışan kombiler, süreli olarak, aralıklarla kombi bakımı ihtiyacı duyarlar. Kış mevsiminde çalışma yoğunluğu yaşayacak kombinizin emin eller olan teknik servisler ile gerekli bakımları yapılması gerekiyor. Tesisatın filtrelerinin bakımını ve temizliğinin itinalı yapılması teknik servis işidir.

Yazdan yapılan işlemler ile kombinizin gerek performansı gerekse de yakıt tasarrufu sizi rahatlatacaktır. Yapılacak bu minval işlemler için elbette ehliyet aranır. Bakımı emniyet ve güven çerçevesinde orijinal parça değişimi ile yapılan evinizdeki Viessman kombi için yapacağımız teknik servis hizmeti bizim hizmetlerimizi tanımanız için iyi bir fırsat olacaktır. Size vereceğimiz hizmetteki memnuniyetiniz bizim için son derce önemlidir. Sizlere daha süratli bir şekilde hizmet sunabilmemiz için ilgili servis numaralarımızdan çağrı merkezimiz aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Viesmann Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan iletişime geçebilir teknik bilgi alabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88