Vaillant Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yukarıda görünen belge devletimizin firmamız personellerine vermiş olduğu doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlara müdahale edebilme yetkisine sahip ve bu cihazlar hakkında bilgi ve eğitim almış personellere verilen resmi evraktır.

Bu evraka sahip olmayan hiçbir birey yanıcı ve yakıcı cihazlara hiçbir şekilde müdahale edemez. Bizi veya herhangi bir firmayı cihazınızdaki problemi gidermesi için servis hizmeti talebi oluşturursanız evinize gelecek personelden bu evrağı veya UGETAM Kimlik kartını size beyan etmesini isteyiniz. Yanıcı cihazlar hakkında devlette kaydı olmayan hiç kimseyi evinize sokmayınız.

MADDİ VE MANEVİ MAĞDURİYET YAŞAMAMANIZ İÇİN 20.YILDIR SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ

Vaillant Kombi sahibiyseniz eğer kombinizle ilgili her türlü sorun için teknik servisimizi tercih edebilirsiniz. Son teknoloji cihazlarımız, kaliteli ve nitelikli personellerimiz ile yıllardır tercih edilegelmiş bir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Benimsediğimiz hizmet politikası son teknoloji ekipmanlarımızla birleşince ortaya son derece kaliteli bir hizmet çıkartıyoruz.

Dünya çapında son teknolojiyi kullanan Vaillant, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanan, çevre dostu kombileri olan ve enerji tasarrufunda alanında bir numara olan sistemleri sizlere sunmaktadır. Biz de bu markanın kombilerinde yaşanan sorunları en hızlı ve en güvenilir şekilde çözüyoruz. Tüm kombi markaları arasında ön plana çıkan güvenilir hizmeti ve işinde profesyonelliği ile Vaillant Kombi alanındaki en iyi firmalardandır. Ama yine de bakım, onarım ve kontrol gibi konularda uzman ellere ihtiyaç duyulmaktadır.

Vaillant Kombi teknik servisi konusunda vizyonumuz; değerli çalışanlarımızı en iyi şekilde eğitmek, onları her türlü bilgi ve donanıma sahip kılarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktır. Teknik elemanlarımız ile her türlü arıza ve bakım işlerinde yanınızda olmak için size hizmet veriyoruz. Çalışan kombiler düzenli olarak teknik takibe ve kontrole ihtiyaç duyarlar. Düzenli bakım ve onarım gerektiren kombiler çoğu zaman kullanıcıların içinden çıkamayacağı durumları doğurmaktadır. Kış ve yaz bakımlarının yapılması, kombilerin değişimi, onarımı, temizliği gibi konularda Vaillant Teknik Servis tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılanmaktadır. Müşteri memnuniyetleri ve güvenliği her şeyden önemli olup, sizlere ek garanti ve bakım sunmaktadırlar. Servisimiz sizlere 7/24 hizmet sağlamakta, teknik elemanları ve uzman kadrosu ile çağrı merkezlerinden sizlere bir telefon bağlantısı kadar uzaktadır.

Vaillant Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan iletişime geçebilir teknik bilgi alabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88