Protherm Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yukarıda görünen belge devletimizin firmamız personellerine vermiş olduğu doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlara müdahale edebilme yetkisine sahip ve bu cihazlar hakkında bilgi ve eğitim almış personellere verilen resmi evraktır.

Bu evraka sahip olmayan hiçbir birey yanıcı ve yakıcı cihazlara hiçbir şekilde müdahale edemez. Bizi veya herhangi bir firmayı cihazınızdaki problemi gidermesi için servis hizmeti talebi oluşturursanız evinize gelecek personelden bu evrağı veya UGETAM Kimlik kartını size beyan etmesini isteyiniz. Yanıcı cihazlar hakkında devlette kaydı olmayan hiç kimseyi evinize sokmayınız.

MADDİ VE MANEVİ MAĞDURİYET YAŞAMAMANIZ İÇİN 20.YILDIR SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ

Protherm teknik servis karşılaştığınız sorunlar ve hayatınızın içindeki muhteşem ısı konforunu sağlayabilmek için sizin yanınızda. Güler yüzlü ve alanında uzman personellerimizde bir telefon kadar uzağınızdayız. Yenilikçi çözümlerimiz, geniş ulaşım ağımızla siz değerli müşterilerimize profesyonel çözümler sağlıyoruz.

Kombinizin bakımı geldiğinde, çalışmadığında veya arıza durumlarında en uygun müdahaleyi yapıyoruz. Marka memnuniyetini en üst düzeyde sağlayabilmek için 7/24 sizin için çalışıyoruz. Protherm kombiniz için tüm detaylı bilgiyi bizi arayarak alabilirsiniz. Bakım dâhilinde cihazınızın su sızdırmazlığı, kirliliği, brülör ve yanma kontrolleri, gaz ayarları, elektronik aksam kontrolü, emniyet kontrolü, su debisi ayarlarının kontrolü, hatların temizlik kontrolü, su şalterinin filtresinin kontrolü gibi bütün aksamlarının kontrollerini büyük bir titizlikle tespit ediyor, hallediyoruz. Biz işimizi profesyonel yaparken gözünüz arkada kalmasın. Kombinizin en güvenli kombinasyonunda olduğundan emin olabilirsiniz. Evinizdeki Protherm Kombi kullanımından uzun süre verim almak sizin elinizde. Bakımlarını aksatmamanız için elimizden geleni yapıyor, her türlü bilgiyi ve hizmeti sağlıyoruz.

Protherm Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan iletişime geçebilir teknik bilgi alabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88