Ferroli Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yukarıda görünen belge devletimizin firmamız personellerine vermiş olduğu doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlara müdahale edebilme yetkisine sahip ve bu cihazlar hakkında bilgi ve eğitim almış personellere verilen resmi evraktır.

Bu evraka sahip olmayan hiçbir birey yanıcı ve yakıcı cihazlara hiçbir şekilde müdahale edemez. Bizi veya herhangi bir firmayı cihazınızdaki problemi gidermesi için servis hizmeti talebi oluşturursanız evinize gelecek personelden bu evrağı veya UGETAM Kimlik kartını size beyan etmesini isteyiniz. Yanıcı cihazlar hakkında devlette kaydı olmayan hiç kimseyi evinize sokmayınız.

MADDİ VE MANEVİ MAĞDURİYET YAŞAMAMANIZ İÇİN 20.YILDIR SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ

Kış aylarının baş göstermesi ile birlikte doğalgazla ısınan evlerde kombilerin bakımı ve kışa hazırlık süreci de başlar. Bu bakımından kış aylarında soğuğun ve ayazın ortasında kalmamak için kombinizin bakımlarını teknik servislere yaptırın ki kışa hazırlıksız yakalanmayın. Ancak olası bir teknik arızada firmamız her türlü sorununuzun çözümü için 24 saat sizlerin yanında. Başta Ferroli kombi olmak üzere her marka kombide alanında uzman teknikerlerimiz ile sizleri soğuktan, kombinizi sorundan korumak için çalışıyoruz.

Ferroli kombi servisi hizmeti sağlamanın yanında, kurulum ve bakım hizmeti de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bütün bu hizmetlerin yanında mevsimsel bakım, arıza tamiri, gerektiği takdirde kombi kurulumu ve rutin kontroller de alanında uzman tekniker ve personelimiz ile sizlere sağlanmaktadır. Müşteri odaklı ve tamamen sizlerin isteği doğrultusunda hizmet sağlamak için 7 gün 24 saat büyük bir itina ile çalışıyoruz. Bütün markalar bazında teknik servis imkânımız her il ve ilçede sizler için mevcuttur.

Ferroli servis ekipmanımız ve diğer marka ekipmanlarımız ile araç gereçlerimizi en son teknoloji ve ihtiyaçlara göre sürekli güncel tutarak en iyi hizmeti sağlamak en büyük vizyonumuzdur. Yılın her gün ve saatinde her şehir ve ilçede arıza, kurulum, bakım her türlü hizmet için sizlere sadece ve sadece bir telefon uzaklıktayız. Sektörde lider firma olarak bugüne kadarki referanslarımız ve işlerimiz bizlerin en büyük teminatı, sizlerin memnuniyeti ise en büyük mutluluğumuzdur.

Ferroli Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan iletişime geçebilir teknik bilgi alabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88