Demirdöküm Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yukarıda görünen belge devletimizin firmamız personellerine vermiş olduğu doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlara müdahale edebilme yetkisine sahip ve bu cihazlar hakkında bilgi ve eğitim almış personellere verilen resmi evraktır.

Bu evraka sahip olmayan hiçbir birey yanıcı ve yakıcı cihazlara hiçbir şekilde müdahale edemez. Bizi veya herhangi bir firmayı cihazınızdaki problemi gidermesi için servis hizmeti talebi oluşturursanız evinize gelecek personelden bu evrağı veya UGETAM Kimlik kartını size beyan etmesini isteyiniz. Yanıcı cihazlar hakkında devlette kaydı olmayan hiç kimseyi evinize sokmayınız.

MADDİ VE MANEVİ MAĞDURİYET YAŞAMAMANIZ İÇİN 20.YILDIR SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ

Uzman teknisyenlerimiz ve tecrübemiz ile sektöründe öncü olmaya devam eden firmamız kombi tamiri konusunda sürekli yenilikleri takip ederek kalite ve hizmet anlayışında mükemmeli hedeflemeye devam etmektedir. Çağdaş bilgiyle donanımlı uzman teknisyenlerimiz, yeni teknolojik donanımı kullanarak siz değerli müşterilerimize Demir Döküm kombi bakım ve tamiri konusunda hizmetlerini özveri ile çalışarak sürdürmektedir. Geniş ulaşım ağı imkânı ve etkin ekonomik çözümler sunan Kombi Teknik hizmet kalitesine olan güveni sayesinde müşteri memnuniyetini garanti eder. Kombi Teknik kaliteli, dinamik ve yenilikçi hizmet anlayışının gereği olarak sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip eder ve bu yenilikleri hızla bünyesine kazandırarak siz değerli müşterilerimize en üst seviye memnuniyet ve en yüksek kalitede hizmet vermekten gurur duyar.

Kombi Teknik müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına ve gelişen beklentilerine en hızlı ve en iyi şekilde cevap verebilmek adına firmamız bünyesinde yer alan teknisyenlerine sektördeki yenilikler hakkında bilgilendirme eğitimleri, hizmet öncesi ve hizmet sonrası iletişim eğitimleriyle güncel donanımlı ve değerlere saygılı ekipler oluşturmaktadır. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin etkin, verimli ve profesyonel hizmet alması sağlanmaktadır. Geniş Ulaşım Ağı ve Hızlı Ulaşım imkanları dâhilinde Demir Döküm teknik servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak Demir Döküm teknik servis hizmetimiz hakkında bilgi alabilir, kombi ve tamiri hakkında uzmanlarımıza danışabilir, ödeme seçenekleri ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan iletişime geçebilir teknik bilgi alabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88