Buderus Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yukarıda görünen belge devletimizin firmamız personellerine vermiş olduğu doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlara müdahale edebilme yetkisine sahip ve bu cihazlar hakkında bilgi ve eğitim almış personellere verilen resmi evraktır.

Bu evraka sahip olmayan hiçbir birey yanıcı ve yakıcı cihazlara hiçbir şekilde müdahale edemez. Bizi veya herhangi bir firmayı cihazınızdaki problemi gidermesi için servis hizmeti talebi oluşturursanız evinize gelecek personelden bu evrağı veya UGETAM Kimlik kartını size beyan etmesini isteyiniz. Yanıcı cihazlar hakkında devlette kaydı olmayan hiç kimseyi evinize sokmayınız.

MADDİ VE MANEVİ MAĞDURİYET YAŞAMAMANIZ İÇİN 20.YILDIR SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ

Buderus servis size aile ortamındaki sıcaklık ile hizmet vermeyi amaç edinir. Teknik servis hizmetimiz ile kombileriniz emin ellerde olacaktır. Gelişmiş servis bilinciyle sizlere daha iyi hizmet etme anlayışına sahibiz. Doğru zamanda doğru teknik donanımın güvenilirlik prensibiyle birleşmesinin adıyız. Operasyonel faaliyetlerimizin kapsamını size daha yakından göstermek isteriz. Güvenilir ve tecrübeli kadromuz ile kombilerinizin her türlü bakım ve onarımını rahatlıkla yapabiliriz.

Teknolojiyi yakından takip ederek günün şartlarına uygun bir ekip ve takım ile size çok cazip fiyatlarla hizmet etmek başlıca gayemizdir. Gazdan tasarruf yapmanın yegâne şartının kombinize yapılan yazdan bakım sayesinde olduğunu unutmayın! Cebinize dokunmamasını istiyorsanız evinizdeki Buderus kombi için belli aralıklarla bakımının yapılması şarttır.

İşçilik kalitesi bu bakım ve servis ekibinin olmazsa olmaz şartıdır. Genel ilkemiz, hizmeti doğru teknikle buluşturmaktır. İş şekli olarak kalite anlayışını en süratli ve en uygun fiyatla hizmet etmeyi amaçlamış olan buderus kombi servis sizin için aile sıcaklığında işinizi görmeyi teklif ediyor. Buderus kombiniz için sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına teknik servisimizi daha sağlıklı çalışacak kombilerinizin onarım ve bakımından sorumlu hale getirebilir, kombinizi emin ellere emanet edebilirsiniz. Her türlü uzman ve tecrübe sahibi kadromuz, sizin her türlü çağrılarınıza cevap verecek olan müşteri hizmetlerimiz ve her türlü iletişim aracımız ile ihtiyacınız olan hizmeti söylemeniz bizim size katkı sunmamızı sağlayacaktır. Arzunuz bizim için yerine getirilmesi gereken bir görevdir.

Buderus Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan iletişime geçebilir teknik bilgi alabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88