Baymak Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yukarıda görünen belge devletimizin firmamız personellerine vermiş olduğu doğalgaz ısıtma ve gaz yakıcı cihazlara müdahale edebilme yetkisine sahip ve bu cihazlar hakkında bilgi ve eğitim almış personellere verilen resmi evraktır.

Bu evraka sahip olmayan hiçbir birey yanıcı ve yakıcı cihazlara hiçbir şekilde müdahale edemez. Bizi veya herhangi bir firmayı cihazınızdaki problemi gidermesi için servis hizmeti talebi oluşturursanız evinize gelecek personelden bu evrağı veya UGETAM Kimlik kartını size beyan etmesini isteyiniz. Yanıcı cihazlar hakkında devlette kaydı olmayan hiç kimseyi evinize sokmayınız.

MADDİ VE MANEVİ MAĞDURİYET YAŞAMAMANIZ İÇİN 20.YILDIR SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ

Küresel ısınmayla beraber değişen iklim koşullarına ayak uydurmak insanları giderek zora sokmaktadır. Tarihten bu yana ısınma ve sıcak su insanoğlunu temel ihtiyaçlarından birisi olmuştur. Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde insanlar ısınma sorunlarını çeşitli şekilde karşılamaktadır. İnşaat sektörünün gelişmesiyle beraber insanların ısınma sorunu kombi aracılığıyla karşılanmaktadır.

Kombi konutun veya işyerinin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan bir cihazdır. Borular aracılığıyla sıcak su konut veya işyeri çevresinde dolaştırılarak ısınma ve sıcak su ihtiyacı karşılanmaktadır. Çeşitli kombi markaları bu konuda insanlara hizmet Baymak Kombi bunlardan birisidir. Kombi teknik olarak alanında uzman teknisyenlerimiz ve elemanlarımızla her türlü teknik sorunda hizmet sağlamaktayız. Müşteri odaklı hizmet prensibimizin gereği olarak müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmek, daha fazla verim alabilme ve daha kısa sürede hizmet sağlayabilmek amacıyla bizde teknolojinin gelişmesine paralel olarak teknik donanımızı sürekli iyileştirme ve geliştirme yolunda önemli adımlar atmaktayız.

Kombinizin arıza vermesi sonucunda oluşan sorunları gelişmiş teknoloji ile üretilen ekipmanlarımız yardımıyla kısa sürede gidermekteyiz. Alanından uzmanlaşmış elemanlarıyla Baymak Teknik Servis 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış Baymak servis ile size en kısa sürede yardımcı olmak, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sağlamak için büyük bir çaba sarf etmekteyiz.

baEkonomik fiyat tarifesiyle kredi kartına uygun ödeme koşulları sağlamaktayız. Kombinizde en ufak bir sıkıntı nüksetmesi halinde size bir telefon kadar uzaktayız. Kombinizin işlevini yitirmesi, işlevini yerine getirmesini engelleyecek bir sorunun ortaya çıkması ya da işlevini azaltacak bir sorunun var olması halinde donanımlı, güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle size yardımcı olmak için hazırız.

Baymak Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan iletişime geçebilir teknik bilgi alabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88