Şehitkamil Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Evlerimizde ve iş yerlerimizde ısınma ihtiyacımızın büyük bölümünü karşılayan kombiler oldukça güvenli ve sağlam cihazlardır. Kombilerimizin güvenli ve kesintisiz çalışmasının sağlanabilmesi için yıllık rutin bakımlarının mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Yıllık rutin bakımlarda yalnızca uzman teknik servislerden destek alınmalıdır. Ehil olmayan kişilerin kombinize müdahale etmesi telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Şehitkamil Kombi Servisi olarak bölge çapında uzman ekiplerimizle, profesyonel kombi bakım hizmeti sunmaktayız.

Yıllık bakımları düzenli yapılsa dahi, kombiler yine de arıza verebilirler. Kombi arızalarında cihazları kapatıp açarak çalıştırmaya çalışmak veya uzman olmayan kişilerce kombilere yapılacak müdahaleler tehlikeli durumlara yol açabilir. Bu nedenle kombiniz arıza verdiğinde, mutlaka teknik servis çağrılmalıdır. Şehitkamil Kombi Servisi olarak, çağır merkezimiz, her türlü arıza destek talebiniz için 7/24 kesintisiz hizmetinizdedir.

Arıza destek talebinizin alınmasının ardından, uzman ekiplerimiz adresinize yönlendirilecektir. Arızanın tespiti yapıldıktan sonra, eğer yerinde giderilebilecek bir arıza ise, kombinizin normal operasyonuna dönmesi mümkün olan en kısa sürede sağlanacaktır. Eğer arızanın kapsamı daha büyükse ve kombinizin yerinde onarımı mümkün değilse, kombiniz ekiplerimiz tarafından sökülerek tamir edilmek üzere atölyemize alınacaktır.

Şehitkamil Kombi Servisi olarak tamir bakım ve onarımını yaptığımız kombiler; Baymak, Alarko, Baxi, Airfel, Buderus, Demir Döküm, Vailant, Viessman, Baykan, İmmergas, Ferroli, Protherm kombiler ve bu kombi markalarına ait tüm modellerdir. Ayrıca yeni kombi montaj ve yedek parça destek hizmetimiz de bulunmaktadır.


Şehitkamil Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan Rezervasyon Yapabilir veya ofisimizden kiralama yapabilir veya ofisimize gelerek yerinden kiralama yapabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88