Şahinbey Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Mükemmele ulaşmayı hedeflemiş ve bu yolda kaliteli hizmet anlayışını geliştiren firmamız Gaziantep'in hemen her bölgesinde hizmet vermektedir. Alanında eğitimli ve uzman teknisyenlerden oluşan bir kadro ile çalışan Şahinbey kombi servisi kombinizin bakımını güvenli, garantili ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirir.

Şahinbey kombi servisi her marka kombinizin yaz kış demeden tamirini gerçekleştirir. Yaşam için gerekli ve dikkatli kullanılmaz ise büyük tehlikeler yaratabilecek cihazların başında gelen kombilerin periyodik bakımları çok önemli ve gereklidir. Soğuk kış günlerinde sorunlar yaşamamak ve kombinizin ömrünü uzatmak için periyodik kombi bakımı yaptırmalısınız. Gaziantep'in her bölgesinde hizmet ağına sahip olan firmamız son teknoloji ile çalışmaktadır. Çalışanların eğitimi, gelişimi konusuna özen gösterilmektedir.

Firmamız gelen çağrılara 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde cevap vererek siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözümlemeyi amaç edinmiştir. Ulaşım ağımızın genişliği, teknolojimizin yenilikçi oluşu ve çalışan teknisyenlerimizin sürekli eğitimi ile kalite politikamızdan asla ödün vermeyiz.

Şahinbey  kombi servisi olarak kombinizin periyodik bakımını güler yüzlü ve eğitimli personellerimiz gerçekleştirir. Kombinizde oluşan her türlü sorun için telefon ve internet üzerinden kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca kombi kurulumu, taşınması gibi hizmetler de veren firmamızın tercih edilme sebeplerinden biri de uygun ödeme koşullarıdır.

Evinizde ve iş yerinizde soğuk kış günlerini mutlu, sıcak ve güvenli bir şekilde geçirmeniz için biz varız.

Şahinbey Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan Rezervasyon Yapabilir veya ofisimizden kiralama yapabilir veya ofisimize gelerek yerinden kiralama yapabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88