Nurdağı Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yaşam alanlarımızda tüm ısınma ihtiyaçlarımız için kullandığımız kombilerin yıllık bakımlarının rutin olarak yapılması hem güvenlik açısından, hem de ısınma ihtiyaçlarımızın kesintisiz olarak sağlanması bakımından büyük önem arz ediyor. Özellikle kombilerin uzun süre çalışmadığı yaz aylarından sonra, kışın gelmesiyle kombimizi yeniden en yüksek performansta çalıştırmadan önce, mutlaka uzman bir teknik servisten destek almamız gerekiyor. Kombinin filtrelerinin, borularının ve vanalarının sorunsuz olarak çalıştığının kontrol edilmesi ve gerekli temizliğinin yapılması yalnızca uzman ekipler tarafından sorunsuz olarak gerçekleştirilebilecek, basit gibi görünen ama aslında ciddi anlamda uzmanlık isteyen bir bakım uygulaması. Nurdağı Kombi Servisi olarak uzman kadromuzla, yıllık rutin bakım taleplerinizde 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kombilerimizin yıllık bakımları düzenli olarak yapılıyor olsa dahi, zaman zaman arızalanabiliyorlar. Eğer kombiniz bir arıza mesajı verdiyse veya çalışmayı kestiyse, hiçbir müdahalede bulunmadan teknik servisten yardım istemelisiniz. Nurdağı Kombi Servisi arıza bildirimleriniz için 7/24 destek sunmaktadır. İnternet sitemizde bulunan telefon numarasından veya arıza formundan hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Hizmet talebi oluşturmanızın akabinde uzman ekiplerimiz, mümkün olan en kısa sürede arıza bölgesine intikal ederek, kombinize müdahaleye başlayacaktır.

Baymak, Ferroli, Baykan, Vaillant, Alarko, Baxi, İmmergas, Protherm, Buderus, Demir Döküm, Airfel ve Viessman kombi markalarının tüm modelleri için bakım ve onarım taleplerinizde teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Nurdağı Kombi Servisi yeni kombi montaj hizmeti ve yedek parça desteği de vermektedir.

Nurdağı Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan Rezervasyon Yapabilir veya ofisimizden kiralama yapabilir veya ofisimize gelerek yerinden kiralama yapabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88