Nizip Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kombi bakımı ve onarımı hassasiyetle yapılması gereken, ciddi anlamda tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir işlemlerdir. Doğalgaz dünya üzerinde bilinen en güvenli ısınma yöntemi. Fakat doğalgazın şakaya gelen tarafı olmadığı da biliniyor. Güvenli bir doğalgaz kullanımı yalnızca doğalgaz tesisatınızın ve kombinizin düzenli bakımıyla mümkün. Kombinizi en az senede bir kez bakımdan geçirmeniz gerekiyor. Kombi bacasının çekiş gücünün test edilmesi, kombi filtrelerinizin gözden geçirilmesi ve kombinizin çalışma düzeninde bir aksaklık olmadığının mutlaka teyit edilmesi gerekiyor. Nizip Kombi Servisi olarak uzman ekiplerimizle, haftada yedi gün, günde yirmi dört saat hizmetinizdeyiz.

Nizip Kombi Servisi olarak yalnızca yıllık bakımlar değil, aynı zamanda kombinizde gerçekleşebilecek münferit arızalarda da bizleri gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz kombinizi arızalarını mümkünse yerinde giderecek, eğer değilse kombinizi söküp, atölyemize alarak en kısa sürede faal halde size teslim edecektir.

Nizip Kombi Servisi bakım ve arızalar haricinde, aynı zamanda yeni kombinizin montajında, kombi parçalarının bakım ve onarımında da müşteri odaklı bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Bakım ve onarımını yaptığımız kombi markaları; Baymak, Alarko, Baxi, Ferroli, İmmergas, Protherm, Baykan, Buderus, Demir Döküm, Vailant, Viessman ve Airfel'dir.

Profesyonel kadromuz, adı geçem kombi markalarının tümünde uzmanlaşmış ve kombi bakımın gerektirdiği geniş tecrübeye sahip teknisyenlerden oluşmaktadır. Siz de hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizde bulunan telefon numarasından veya online servis çağırma formundan servis talebi oluşturabilirsiniz.

Nizip Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan Rezervasyon Yapabilir veya ofisimizden kiralama yapabilir veya ofisimize gelerek yerinden kiralama yapabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88