Karataş Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kombi bakım ve onarımı rastgele bir teknik servise emanet edilemeyecek kadar hassas bir işlemdir. Kombiler doğalgazla çalışırlar ve doğalgaz ehil olmayan ellerde çok tehlikeli sonuçlar doğurabilecek bir yakıt türüdür. Kombinize müdahale edecek olan ekipler mutlaka alanında teorik eğitim almış, bu teorik eğitimi de sahada yıllar boyunca sergileyerek pratiğe dökmüş uzman ekipler olmalıdır. Bu nedenle Karataş Kombi Servisi kadrosunda yalnızca tecrübeli teknisyenleri bulundurmaktadır. Teknisyenlerimizin, Teknik servis hizmeti verdiğimiz Baymak, Alarko, Baxi, Vaillant, Buderus, Demir Döküm, İmmergas, Ferroli, Baykan, Protherm, Viessman ve Airfel marka kombilerin tüm modellerinde geniş bir tecrübesi bulunmaktadır.

Karataş Kombi Servisi olarak, kombinizin periyodik bakımları, yıllık veya altı aylık olmak üzere uzman kadromuzca, profesyonelce bir yaklaşımla gerçekleştirilmektedir. Kombinizin bakımı esnasında tüm parçaları kontrolden geçmekte, kombinizin iç aksamı uygun kimyasallarla temizlenmekte ve yıllık bakım baca limit ve çekiş kontrolüyle sonlandırılmaktadır.

Periyodik bakım haricinde, kombinizin verebileceği arızalarda da Karataş Kombi Servisi hizmetinizdedir. Bizlere güve ve saat mefhumu gözetmeksizin haftanın yedi gün, günün her saati, sitemizde bulunan telefon numaramızdan veya online talep formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Kombi arızalarınızda, ekiplerimizin ilk önceliği kombiyi yerinde onarmak olacaktır fakat bunun mümkün olmadığı durumlarda tam donanımlı atölyemizde, kombiniz mümkün olan en kısa sürede, yeniden çalışır hale getirilmektedir. Teknik servisimiz aynı zamanda yeni kombi montajı ve yedek parça desteği alanlarında da hizmet vermektedir.

Karataş Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan Rezervasyon Yapabilir veya ofisimizden kiralama yapabilir veya ofisimize gelerek yerinden kiralama yapabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88