Araban Kombi Servisi

Hemen Arayın

0342 360 66 88

Müşteri Hizmetleri

0530 440 54 74

Gsm Hemen Ara

0530 341 12 27

ORJİNAL YEDEK PARÇA

İŞİNİN UZMANI EKİP

100% GARANTİLİ SERVİS

UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kombilerin sorunsuz ve yüksek performansta çalışması için ideal olarak yılda iki kez rutin bakımdan geçirilmesi gerekmektedir. Eğer yılda iki kez bakım imkanı yoksa, yılda en az bir kez bakım yaptırmak kombinizin güvenliği açısından son derece önemlidir. Bakımı yapılmayan kombiler hem arıza vermeye daha eğilimlidir hem de kullanıcı güvenliği açısından ciddi tehditler oluşturmaktadır. Kombi bakımını yapacak ekiplerin alanında uzman, tecrübeli ve gereken meslek eğitim sürecinden uygun şekilde geçirilmiş teknisyenler olması son derece önemlidir. Ehil olmayan personelce kombinize yapılacak her müdahale ciddi risk tehditleri oluşturma potansiyeline sahiptir. Bu nedenle Araban Kombi Servisi ekipleri hassasiyetle seçilerek bir araya getirilmiş kadrolardan oluşmaktadır.

Kombi bakımın birinci adımı, kombiye herhangi bir müdahalede bulunmadan normal operasyon verimliliğinin gözlenmesidir. Ardından kombi kapağı sökülerek komponentlerinin hasarsızlığı ve temizliği kontrol edilmelidir. Filtreleri ve boruları mutlaka kontrol edilmeli, eğer gerekliyse temizlenmeli veya değiştirilmelidir. Kombi rutin bakımı baca çekişinin ve limitlerinin kontrolü ile sonuçlandırılarak bakım tarihi ve saati kombinin üzerindeki karta not edilmelidir. Araban Kombi Servisi ekipleri, bu bakım planını hassasiyetle takip etmektedirler.

Bakımları düzenli olarak yapılıyor olsa dahi, kombiniz yine de çeşitli nedenlerden ötürü arıza verebilir. Bu gibi durumlarda kombi kendisini otomatik olarak kapatmadıysa mutlaka hem sigortasından hem kendi şalterinden kapatılmalı ve Araban Kombi Servisi aranmalıdır. Teknik servisimize internet sitemizde bulunan telefon numarası aracılığıyla veya online formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Araban Kombi Servisi Hizmeti İçin Hemen Arayın

+90 0342 360 66 88

Numaradan Rezervasyon Yapabilir veya ofisimizden kiralama yapabilir veya ofisimize gelerek yerinden kiralama yapabilirsiniz.

0342 360 66 88

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA TEKNİK SERVİS AYAĞINIZA GELSİN

+90 0342 360 66 88